logo-final

 

به هنگام اجرای طرحهای صنعتی، مشاور به عنوان نماينده و امين کارفرما، با ارائه خدمات نظارتی ذيل، شرايط اطمينان کارفرما از نيل به اهداف و کيفيت پيش بينی شده در اجرای طرح را فراهم می آورد:

 
بررسی و تصويب برنامه زمانی پيمانکار
بررسی و تاييد صلاحيت عوامل اجرايی پيمانکار
نظارت بر تجهيز کارگاه از سوی پيمانکار
نظارت بر استقرار سازمان و عوامل مناسب توسط پيمانکار
نظارت بر اجرای پروژه مطابق برنامه زمانبندی مصوب
بررسی عملکرد و مشخص کردن ميزان انحراف از برنامه زمان بندی و ارائه توصيه های لازم
تنظيم گزارشهای پيشرفت فيزيکی ادواری
انجام هماهنگی بين اجزای مختلف اجرايی
نظارت بر جريان مالی کارگاه
نظارت بر رعايت مسائل ايمنی
ايجاد آرشيو فنی نقشه ها، مدارک و مستندات

 
نظارتهای فوق بر کليه فعاليتهای دوره اجرای طرح از قبيل محوطه سازی، احداث ساختمان، ساخت، نصب و راه اندازی ماشين آلات، تجهيزات وتاسيسات انجام می شوند.


شرکت فرآيند نوآوری مواد هم اکنون به عنوان يکی از مشاورين منتخب بانک صنعت و معدن و نیز یکی از شرکت های دارای رتبه معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رييس جمهور، نظارت بر اجرای پروژه توسط دريافت کنندگان تسهيلات مالی از سيستم بانکی کشور را به عنوان يکی از زمينه های فعاليت انجام  می دهد.

فرآیند نوآوری تولید مواد

شرکت مهندسین مشاور فرآیند نوآوری مواد در سال 1377 و با مشارکت جمعی از متخصصین صنعتی و دانشگاهی کشور تاسیس شده است. این شرکت با بهره‌گیری از دانش نوین، تجربه اعضا و تقویت روحیه همکاری تیمی، ارايه خدمات فنی و مهندسی در زمینه‌های مختلف صنعتی را از آغاز فعالیت خود مورد توجه قرار داده است که ماحصل آن اجرای پروژه های متعدد می‌باشد. شرکت های پتروشیمی رازی، رجا، ‌خدمات مهندسی سایپا، فروسیلیس ایران، لوله‌سازی اهواز، مس سرچشمه، نورد و آلیاژکاران کویر، رزیتان، بیدستان و ده‌ها شرکت دیگر در زمره مراکزی هستند که شرکت فرآیند نوآوری مواد طی سال‌های فعالیت خود، افتخار همکاری با آنها را بدست آورده است. این شرکت با بهره‌گیری از نیروهای متخصص مجرب و اعتماد به فارغ‌التحصیلان جوان و با نشاط دانشگاههای معتبر کشور، استراتژی بلند مدت خود را بر پایه مشارکت فعال در توسعه صنعتی کشور و حرکت به سوی این افق روشن تدوین نموده است. زمینه های فعالیت این شرکت در پنج قالب کلی خدمات مهندسی ، بررسی فنی ، اقتصادی و مدل های کسب و کار ، نظارت و کنترل پروژه ، تحقیقات صنعتی بازرسی فنی و مشاوره های صنعتی قرار می گیرند.بخش خدمات مشاوره صنعتی شرکت فرآیند و نوآوری مواد، در طی دو دهه اخیر به واسطه چهار مسیر مطالعات امکان‌سنجی حرفه‌ای ، انتقال فناوری، آموزش بین‌المللی، آینده‌نگری و هوشمندی فناوری برای بخش معادن و صنایع معدنی کشور ارزش‌آفرینی کرده است.